
Хомут затяжний оцинкований 120-140мм. Germany-Тип, 1уп./20шт.
390 ₴
- В наявності
- Код: 4991877257
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Хомут затяжний оцинкований 120-140мм. Germany-Тип, 1уп./20шт. <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі DKG-120-140/20, призначена для Автоаксессуары.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 150x150x90мм., орієнтовна вага - 0,72000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.72000 кг |
| Висота | 90 мм |
| Група програм | Метизи |
| Довжина | 150 мм |
| Код запчастини | DKG-120-140/20 |
| Марка | Автоаксесуари |
| Сумісність | Автоаксесуари, |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390 ₴
