
Хомут затяжний оцинкований 130-150мм. Germany-Тип, 1уп./20шт.
390 ₴
- В наявності
- Код: 4991877258
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Хомут затяжний оцинкований 130-150мм. Germany-Тип, 1уп./20шт. <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі DKG-130-150/20, призначена для Автоаксессуары.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 160x160x80мм., орієнтовна вага - 0,13400кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.13400 кг |
| Висота | 80 мм |
| Група програм | Метизи |
| Довжина | 160 мм |
| Код запчастини | DKG-130-150/20 |
| Марка | Автоаксесуари |
| Сумісність | Автоаксесуари, |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390 ₴
