ШРУС зовніш. з пильником VW,AUDI,SKODA (вир-во Cifam)
Номер деталі 607-267 , призначена для AUDI, VW, SKODA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x200x110мм., орієнтовна вага - 2,63000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 607-267 |
| Виробник | Cifam |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, A4, A6, A8, Passat |
| Довжина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.63000 кг |
| Висота | 110 мм |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

