
Підшипник вижимний AUDI, SEAT, SKODA, VW (вир-во Luk)
1 710 ₴
- В наявності
- Код: 5300148212
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник вижимний AUDI, SEAT, SKODA, VW (вир-во Luk)
Номер деталі 500 1065 10, призначена для AUDI, VW, SKODA, SEAT.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 75x80x60мм., орієнтовна вага - 0,10000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 500 1065 10 |
| Виробник | Schaeffler LuK |
| Стан | Новий |
| Ширина | 80 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Довжина | 75 мм |
| Сумісність з моделлю | Fox, Cordoba, Polo, Fabia, Octavia, New Beetle, Golf, Roomster, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10000 кг |
| Висота | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 710 ₴
