
Ролик натяжний AUDI (вир-во Ina)
2 740 ₴
- В наявності
- Код: 5300148218
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ролик натяжний AUDI (вир-во Ina)
Номер деталі 531 0776 10, призначена для AUDI, AUDI A6, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x100x50мм., орієнтовна вага - 0,43000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 531 0776 10 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Зовнішній діаметр | 67 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Висота | 50 мм |
| Сумісність з моделлю | Phaeton, Touareg, A4, A5, A6, A8, Cayenne, Q5, Q7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.43000 кг |
| Довжина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 740 ₴
