
Ремінний шків валу колін. AUDI, VW (вир-во Ina)
4 570 ₴
- В наявності
- Код: 5300148238
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінний шків валу колін. AUDI, VW (вир-во Ina)
Номер деталі 544 0002 10, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 205x205x85мм., орієнтовна вага - 4,67000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 544 0002 10 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Зовнішній діаметр | 188 мм |
| Ширина | 57 мм |
| Кількість пазів | 6 |
| Сумісність з моделлю | V70, S70, S80, Crafter, A6, Transporter, 850 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.67000 кг |
| Висота | 85 мм |
| Довжина | 205 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 570 ₴
