
Опора кульова AUDI (Старий номер 915790)(Вир-во FAG)
710 ₴
- В наявності
- Код: 5300149673
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора кульова AUDI (Старий номер 915790)(Вир-во FAG)
Номер деталі 915790, призначена для AUDI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x110x77мм., орієнтовна вага - 0,20000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 915790 |
| Виробник | Ruville |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | Coupe, 80 |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 77 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.20000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 710 ₴
