
Ремінь зубч. ГРМ AUDI, SKODA, VW (вир-во DAYCO)
1 410 ₴
- В наявності
- Код: 5300149684
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь зубч. ГРМ AUDI, SKODA, VW (вир-во DAYCO)
Номер деталі 94897, призначена для AUDI, VW, SKODA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 220x305x40мм., орієнтовна вага - 0,38000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 94897 |
| Виробник | DAYCO |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | Superb, A4, A6, A8, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.38000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 305 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 410 ₴
