
Важіль підвіски AUDI, SEAT,VW (Старий номер 925443)(Вир-во FAG)
1 450 ₴
- В наявності
- Код: 5300300757
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Важіль підвіски AUDI, SEAT,VW (Старий номер 925443)(Вир-во FAG)
Номер деталі 925443, призначена для AUDI, VW, SEAT.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x390x60мм., орієнтовна вага - 1,09000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 925443 |
| Виробник | Ruville |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | Superb, Beetle, Tiguan, Toledo, A1, Touran, Jetta, Octavia, A3, Passat, Scirocco, Leon, TT, Golf, Q3, Yeti, Eos, Altea |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.09000 кг |
| Ширина | 390 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 450 ₴
