
Пильовик рульового керування AUDI, SKODA (старий номер 945702)(Вир-во FAG)
470 ₴
- В наявності
- Код: 5300300762
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пильовик рульового керування AUDI, SKODA (старий номер 945702)(Вир-во FAG)
Номер деталі 945702, призначена для AUDI, AUDI A4, SKODA, MAZDA, Superb.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x120x80мм., орієнтовна вага - 0,23000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 945702 |
| Виробник | Ruville |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | Passat, Superb |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.23000 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 470 ₴
