
ШРУС внутр. з пильником VW, AUDI, SKODA, SEAT (вир-во FAG)
1 470 ₴
- В наявності
- Код: 5300300778
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ШРУС внутр. з пильником VW, AUDI, SKODA, SEAT (вир-во FAG)
Номер деталі 75457S, призначена для AUDI, VW, SKODA, Octavia, SEAT.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x200x110мм., орієнтовна вага - 1,64000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 75457S |
| Виробник | Ruville |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi, Skoda, Seat |
| Сумісність з моделлю | Bora, Jetta, Octavia, Passat, 80, Caddy, Polo, Fabia, Leon, 412, Fox, Tiguan, Toledo, Rapid, A3, 411,412, Golf, Altea, Cordoba, Coupe, 1500,1600, Scirocco, Kaefer, New Beetle, Ibiza |
| Довжина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.64000 кг |
| Висота | 110 мм |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 470 ₴
