
Накінечник керма. AUDI, GEELY, SEAT, SKODA, VW передн. вісь (Вир-во Lemferder)
920 ₴
- В наявності
- Код: 5300302088
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накінечник керма. AUDI, GEELY, SEAT, SKODA, VW передн. вісь (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 22251 03, призначена для AUDI, VW, SKODA, Octavia, SEAT, Leon, Toledo.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x160x60мм., орієнтовна вага - 0,30000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 22251 03 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | Bora, Toledo, A3, Octavia, Leon, Golf, New Beetle |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.30000 кг |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 920 ₴
