
Підшипник вижимний AUDI A3, SEAT LEON, VW PASSAT 1,4-2,8 96- (вир-во Luk)
2 620 ₴
- В наявності
- Код: 5300411805
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник вижимний AUDI A3, SEAT LEON, VW PASSAT 1,4-2,8 96- (вир-во Luk)
Номер деталі 510 0177 10, призначена для AUDI, VW, SKODA, FORD, SEAT.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 130x280x130мм., орієнтовна вага - 0,35000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 510 0177 10 |
| Виробник | Schaeffler LuK |
| Стан | Новий |
| Ширина | 280 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Довжина | 130 мм |
| Сумісність з моделлю | Bora, Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Passat, Eos, Superb, Caddy, Polo, Fabia, Leon, Tiguan, Toledo, A1, Touran, A3, Transporter, TT, Golf, Q3, Alhambra, Altea, Cordoba, Multivan, Scirocco, Galaxy, New Beetle, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.35000 кг |
| Висота | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 620 ₴
