
Ролик провідний AUDI, VW (Вир-во SKF)
530 ₴
- В наявності
- Код: 5300414353
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ролик провідний AUDI, VW (Вир-во SKF)
Номер деталі VKM 21012, призначена для AUDI, VW, FORD, Passat, SEAT, Toledo, Caddy, Polo, CORDOBA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x70x40мм., орієнтовна вага - 0,30000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKM 21012 |
| Виробник | SKF |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Діаметр | 29 мм |
| Ширина | 29 мм |
| Висота | 40 мм |
| Сумісність з моделлю | 80, Caddy, Cordoba, Toledo, Lupo, Polo, A4, A6, Golf, Passat, Alhambra, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.30000 кг |
| Довжина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 530 ₴
