
Насос водяний AUDI, SEAT, VW (Вир-во SKF)
1 690 ₴
- В наявності
- Код: 5300414359
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос водяний AUDI, SEAT, VW (Вир-во SKF)
Номер деталі VKPC 81407, призначена для AUDI, VW, SKODA, SEAT.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 140x190x120мм., орієнтовна вага - 0,95300кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKPC 81407 |
| Виробник | SKF |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Матеріал крильчатки | Листова сталь |
| Ширина | 190 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Сумісність з моделлю | Bora, Caddy, Cordoba, Lupo, Polo, Toledo, Fabia, Octavia, New Beetle, Inca, Leon, Golf, Roomster, Ibiza, Altea |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.95300 кг |
| Висота | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 690 ₴
