
Підшипник маточини AUDI, VW задн. міст (Вир-во SKF)
2 780 ₴
- В наявності
- Код: 5300414360
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник маточини AUDI, VW задн. міст (Вир-во SKF)
Номер деталі VKBA 3644, призначена для AUDI, VW, SKODA, SEAT.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 150x150x100мм., орієнтовна вага - 3,00000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKBA 3644 |
| Виробник | SKF |
| Стан | Новий |
| Ширина | 150 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Довжина | 150 мм |
| Внутрішній діаметр | 32 мм |
| Діаметр фланця | 136.9 мм |
| Кількість отворів в ободі | 5 |
| Конструктивні особливості | З датчиком ABS |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Passat, Eos, Superb, Caddy, Leon, Tiguan, Toledo, Touran, A3, TT, Golf, Q3, Alhambra, Altea, Formentor, Scirocco |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 780 ₴
