
Диск гальмівний SEAT IBIZA V, TOLEDO передн., вент. (вир-во Bosch)
1 690 ₴
- В наявності
- Код: 5300433631
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск гальмівний SEAT IBIZA V, TOLEDO передн., вент. (вир-во Bosch)
Номер деталі 0 986 478 853, призначена для AUDI, VW, SKODA, SEAT, Toledo.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 280x280x50мм., орієнтовна вага - 5,30000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 478 853 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Висота | 36.7 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Товщина | 22 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Сумісність з моделлю | Bora, Fox, Cordoba, Polo, Toledo, Rapid, A1, Fabia, Octavia, A3, Leon, Golf, Roomster, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.30000 кг |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 280 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 690 ₴
