
Диск гальмівний AUDI A3, SEAT LEON, TOLEDO, SKODA, VW, передн. вент. (вир-во Bosch)
Ціну уточнюйте
- В наявності
- Код: 5300433632
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний AUDI A3, SEAT LEON, TOLEDO, SKODA, VW, передн. вент. (вир-во Bosch)
Номер деталі 0 986 478 852, призначена для AUDI, VW, SKODA, SEAT.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 290x290x50мм., орієнтовна вага - 5,94000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 478 852 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Висота | 36.6 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Товщина | 22 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Сумісність з моделлю | Bora, Toledo, A3, Octavia, Leon, Golf, New Beetle |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.94000 кг |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 290 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
