Зчеплення VOLKSWAGEN Golf 1.6 Petrol 5/2000->5/2004 (вир-во Valeo)
Номер деталі 821494, призначена для AUDI, VW, SKODA, SEAT.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 300x310x65мм., орієнтовна вага - 5,50000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 821494 |
| Виробник | Valeo |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | Bora, Cordoba, Polo, Vento, Toledo, Corrado, A3, Octavia, Leon, Golf, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.50000 кг |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 310 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

