Зчеплення VOLKSWAGEN Golf 1.8 Petrol 4/2001->5/2003 (вир-во Valeo)
Номер деталі 826488, призначена для AUDI, VW, SKODA, SEAT.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 240x220x60мм., орієнтовна вага - 4,57000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 826488 |
| Виробник | Valeo |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | Bora, Cordoba, Polo, Vento, Toledo, A3, Octavia, New Beetle, Leon, TT, Golf, A2, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.57000 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 220 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

