
Насос водяний VAG (Вир-во SKF)
1 590 ₴
- В наявності
- Код: 5300440243
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос водяний VAG (Вир-во SKF)
Номер деталі VKPC 81623, призначена для AUDI, VW, SKODA, Octavia, SEAT, Toledo, Caddy, Polo, VAG.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 130x190x120мм., орієнтовна вага - 0,40000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKPC 81623 |
| Виробник | SKF |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Матеріал крильчатки | Пластик |
| Ширина | 190 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Сумісність з моделлю | Bora, Caddy, Cordoba, Polo, Toledo, A3, Octavia, Inca, Leon, Golf, New Beetle, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.40000 кг |
| Висота | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 590 ₴
