
Насос водяний AUDI (Вир-во SKF)
2 550 ₴
- В наявності
- Код: 5300440244
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос водяний AUDI (Вир-во SKF)
Номер деталі VKPC 81800, призначена для AUDI, AUDI A6.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 190x250x180мм., орієнтовна вага - 0,30000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKPC 81800 |
| Виробник | SKF |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Довжина | 190 мм |
| Сумісність з моделлю | 80, 100, Coupe, A6, A8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.30000 кг |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 550 ₴
