
Натяжний ролик, ремні ГРМ VAG (Вир-во SKF)
1 520 ₴
- В наявності
- Код: 5300440246
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Натяжний ролик, ремні ГРМ VAG (Вир-во SKF)
Номер деталі VKM 11072, призначена для AUDI, AUDI A6, VW, TRANSPORTER.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x90x60мм., орієнтовна вага - 0,37000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKM 11072 |
| Виробник | SKF |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Діаметр | 73 мм |
| Ширина | 27 мм |
| Висота | 60 мм |
| Привід шківа натягувача | Автоматичний |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Transporter, 100, A6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.37000 кг |
| Довжина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 520 ₴
