
Насос водяний VAG (Вир-во SKF)
1 790 ₴
- В наявності
- Код: 5300440251
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос водяний VAG (Вир-во SKF)
Номер деталі VKPC 81220, призначена для AUDI, AUDI A4, VW, SKODA, Octavia, Passat, SEAT, Leon, Toledo, JETTA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 140x200x130мм., орієнтовна вага - 0,89000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKPC 81220 |
| Виробник | SKF |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Матеріал крильчатки | Пластик |
| Ширина | 200 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Сумісність з моделлю | Bora, Jetta, Octavia, Passat, Eos, Caddy, Polo, Leon, Toledo, Touran, A3, A4, A6, Golf, Altea, Cordoba, New Beetle, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.89000 кг |
| Висота | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 790 ₴
