
Ремінь ГРМ з роликами, комплект VAG (Вир-во SKF)
1 930 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 5300440260
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь ГРМ з роликами, комплект VAG (Вир-во SKF)
Номер деталі VKMA 01113, призначена для AUDI, VW, SKODA, Octavia, Passat, SEAT, Fabia, TRANSPORTER, VAG.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 140x330x50мм., орієнтовна вага - 0,70000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKMA 01113 |
| Виробник | SKF |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | Bora, Jetta, Octavia, Passat, Superb, Caddy, Polo, Fabia, Leon, Toledo, Touran, A3, A4, Transporter, Golf, Alhambra, Altea, Cordoba, Multivan, New Beetle, Ibiza |
| Висота | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.70000 кг |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 330 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 930 ₴/комплект
