
Інтеркулер AUDI; VW (вир-во Nissens)
3 600 ₴
- В наявності
- Код: 5300497347
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інтеркулер AUDI; VW (вир-во Nissens)
Номер деталі 96896, призначена для AUDI, AUDI A4.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 350x460x170мм., орієнтовна вага - 2,00000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 96896 |
| Виробник | Nissens |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Сумісність з моделлю | A6, Passat, A4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 170 мм |
| Ширина | 460 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 600 ₴
