
Термостат AUDI Q7 3.0-4.2 QUATTRO (вир-во Mahle)
1 610 ₴
- В наявності
- Код: 5300520895
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Термостат AUDI Q7 3.0-4.2 QUATTRO (вир-во Mahle)
Номер деталі TO 9 75, призначена для AUDI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x90x60мм., орієнтовна вага - 0,19500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | TO 9 75 |
| Виробник | Mahle |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Температура відкривання | 75 град. C |
| Сумісність з моделлю | Touareg, R8, Q7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.19500 кг |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 610 ₴
