Термостат DAEWOO LANOS 1.3-1.6 (вир-во Mahle)
Номер деталі TX 1 92 D, призначена для DAEWOO, AUDI, VW, OPEL.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x90x60мм., орієнтовна вага - 0,07500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | TX 1 92 D |
| Виробник | Mahle |
| Стан | Новий |
| Температура відкривання | 92 град. C |
| Конструктивні особливості | З ущільненням |
| Сумісність з маркою | Lamborghini, Volkswagen, Opel, Audi, ЗАЗ, Chevrolet, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Vectra, 300C, 300M, Jetta, Nubira, Kadett, Passat, Espero, 80, Lacetti, Polo, Lanos, Rezzo, Manta, Golf, Derby, Combo, Meriva, Ascona, Astra, Corsa, Cruze, Scirocco, Aventador, Nexia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.07500 кг |
| Тип прокладки | Термостата |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

