
Термостат AUDI; SKODA; Volkswagen; VOLVO (вир-во Mahle)
630 ₴
- В наявності
- Код: 5300521034
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Термостат AUDI; SKODA; Volkswagen; VOLVO (вир-во Mahle)
Номер деталі TX 25 87 D, призначена для Volvo, AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 85x90x65мм., орієнтовна вага - 0,12500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | TX 25 87 D |
| Виробник | Mahle |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Температура відкривання | 87 град. C |
| Конструктивні особливості | З ущільненням |
| Сумісність з моделлю | 100, 240, Passat, 740, 80, Superb, California, Mulsanne, 960, 850, 940, A4, A6, Transporter, V70, S70, S80, Coupe, Quattro, Crafter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.12500 кг |
| Тип прокладки | Термостата |
| Висота | 65 мм |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 630 ₴
