
Накінечник рульової тяги AUDI 50, 80, 90, VW PASSAT, POLO 72-94 перед. міст (Вир-во FAG)
Ціну уточнюйте
- В наявності
- Код: 5300608717
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Накінечник рульової тяги AUDI 50, 80, 90, VW PASSAT, POLO 72-94 перед. міст (Вир-во FAG)
Номер деталі 915401, призначена для AUDI, VW, Polo, DERBY, VAG.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x70x70мм., орієнтовна вага - 0,36000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 915401 |
| Виробник | Ruville |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | 80, Polo, Coupe, Derby, Passat |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.36000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
