
Колодка гальм. диск. AUDI A3, SEAT CORDOBA, SKODA, VW передн. (вир-во TRW)
1 620 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 5300794952
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодка гальм. диск. AUDI A3, SEAT CORDOBA, SKODA, VW передн. (вир-во TRW)
Номер деталі GDB1984, призначена для AUDI, VW, SKODA, SEAT.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x160x160мм., орієнтовна вага - 1,55500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB1984 |
| Виробник | TRW |
| Стан | Новий |
| Ширина | 160 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Висота | 54.7 мм |
| Товщина | 19.5 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Beetle, Jetta, Octavia, Passat, Load Up, Caddy, Polo, Mii, Fabia, Leon, Fox, Toledo, Rapid, A1, UP!, A3, Golf, Roomster, Cordoba, Scirocco, New Beetle, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.55500 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 620 ₴/комплект
