
Фільтр повітряний SKODA OCTAVIA, VW PASSAT (вир-во M-Filter)
520 ₴
- В наявності
- Код: 5311883560
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний SKODA OCTAVIA, VW PASSAT (вир-во M-Filter)
Номер деталі A886, призначена для AUDI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 160x235x160мм., орієнтовна вага - 0,34000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A886 |
| Виробник | M-Filter |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Caddy, Tiguan, Superb, Toledo, Touran, Jetta, Octavia, A3, Passat, Scirocco, Leon, Golf, Yeti, Eos, Altea |
| Ширина | 235 мм |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.34000 кг |
| Група програм | Система живлення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 520 ₴
