
Паливний насос AUDI; SEAT; SKODA; VW (вир-во PIERBURG)
2 400 ₴
- В наявності
- Код: 5311943885
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Паливний насос AUDI; SEAT; SKODA; VW (вир-во PIERBURG)
Номер деталі 7.02550.61.0, призначена для AUDI, VW, SEAT.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x170x80мм., орієнтовна вага - 0,69000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 7.02550.61.0 |
| Виробник | Pierburg |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Режим роботи | Електричний |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Тиск палива | 3 бар |
| Напруга | 12 В |
| Конструктивні особливості | Без датчика бака |
| Сумісність з моделлю | Bora, Octavia, Polo, Fabia, Leon, Lupo, Toledo, A3, A6, TT, Golf, Roomster, Alhambra, Cordoba, New Beetle, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.69000 кг |
| Висота | 80 мм |
| Група програм | Система живлення |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 170 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 400 ₴
