
Ролик натяжний BMW (вир-во Ina)
1 770 ₴
- В наявності
- Код: 5400146433
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ролик натяжний BMW (вир-во Ina)
Номер деталі 531 0790 10, призначена для BMW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 155x155x95мм., орієнтовна вага - 0,30000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 531 0790 10 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Діаметр | 70 мм |
| Ширина | 26 мм |
| Висота | 95 мм |
| Сумісність з моделлю | X5, Range Rover, 3, Omega, 7-Series |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.30000 кг |
| Довжина | 155 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 770 ₴
