Циліндр зчеплення робочий BMW 3,5,6 1,5-1,6-1,8-2,0 81- (Вир-во CIFAM)
Номер деталі 404-013 , призначена для BMW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 85x225x65мм., орієнтовна вага - 0,22000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 404-013 |
| Виробник | Cifam |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, 6, Z1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.22000 кг |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Ширина | 225 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

