
Натягувач ременя BMW (вир-во Ina)
2 180 ₴
- В наявності
- Код: 5400148230
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Натягувач ременя BMW (вир-во Ina)
Номер деталі 534 0171 10, призначена для BMW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x110x60мм., орієнтовна вага - 0,20000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 534 0171 10 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Стан | Новий |
| Тип | Натягувач |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5, Freelander, Range Rover, 3, 7-Series |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.20000 кг |
| Довжина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 180 ₴
