
Термостат BMW (вир-во Mahle)
1 310 ₴
- В наявності
- Код: 5400520623
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Термостат BMW (вир-во Mahle)
Номер деталі TE 2 70, призначена для BMW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x110x110мм., орієнтовна вага - 0,20000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | TE 2 70 |
| Виробник | Mahle |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Температура відкривання | 70 град. C |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Сумісність з моделлю | 3, 7-Series |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.20000 кг |
| Висота | 110 мм |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 310 ₴
