
Термостат BMW (вир-во Mahle)
2 340 ₴
- В наявності
- Код: 5400520696
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Термостат BMW (вир-во Mahle)
Номер деталі TI 25 85, призначена для BMW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 160x190x120мм., орієнтовна вага - 0,40500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | TI 25 85 |
| Виробник | Mahle |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Температура відкривання | 85 град. C |
| Конструктивні особливості | З ущільненням |
| Сумісність з моделлю | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.40500 кг |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 190 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 340 ₴
