
Термостат BMW (вир-во Mahle)
3 540 ₴
- В наявності
- Код: 5400520876
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Термостат BMW (вир-во Mahle)
Номер деталі TM 11 105, призначена для BMW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x110x110мм., орієнтовна вага - 0,35000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | TM 11 105 |
| Виробник | Mahle |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Температура відкривання | 105 град. C |
| Конструктивні особливості | З ущільненням |
| Сумісність з моделлю | 7-Series |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.35000 кг |
| Висота | 110 мм |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 540 ₴
