
Термостат BMW (вир-во Mahle)
2 510 ₴
- В наявності
- Код: 5400520878
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Термостат BMW (вир-во Mahle)
Номер деталі TM 13 97, призначена для BMW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 160x190x120мм., орієнтовна вага - 0,41000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | TM 13 97 |
| Виробник | Mahle |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Температура відкривання | 97 град. C |
| Конструктивні особливості | З ущільненням |
| Сумісність з моделлю | Z3, Z4, X3, X5, 3, 7-Series |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.41000 кг |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 190 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 510 ₴
