
Термостат BMW; LAND ROVER; OPEL; ROVER (вир-во Mahle)
700 ₴
- В наявності
- Код: 5400521069
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Термостат BMW; LAND ROVER; OPEL; ROVER (вир-во Mahle)
Номер деталі TX 38 80 D, призначена для OPEL, BMW, ROVER.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x90x60мм., орієнтовна вага - 0,13000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | TX 38 80 D |
| Виробник | Mahle |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Температура відкривання | 80 град. C |
| Конструктивні особливості | З ущільненням |
| Сумісність з моделлю | Range Rover, 3, Omega, 7-Series |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.13000 кг |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴
