
Датчик зносу колодок гальм. BMW 5, 7 передн. (вир-во TRW)
600 ₴
- В наявності
- Код: 5400617754
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Датчик зносу колодок гальм. BMW 5, 7 передн. (вир-во TRW)
Номер деталі GIC327, призначена для BMW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x120x20мм., орієнтовна вага - 0,10000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GIC327 |
| Виробник | TRW |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 6, 7-Series |
| Довжина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10000 кг |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴
