Диск гальмівний BMW 3 (E36) передн. (вир-во FEBI)
Номер деталі 1715, призначена для BMW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 280x280x50мм., орієнтовна вага - 5,20000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1715 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.20000 кг |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 280 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

