Шланг гальмівний (вир-во FEBI)
Номер деталі 1726, призначена для BMW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 12x230x12мм., орієнтовна вага - 0,06500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1726 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Довжина | 12 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.06500 кг |
| Висота | 12 мм |
| Ширина | 230 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

