Диск гальмівний BMW 5 (E28), 5 (E34) задн. (вир-во FEBI)
Номер деталі 4176, призначена для BMW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 320x320x70мм., орієнтовна вага - 5,27500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 4176 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.27500 кг |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 320 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

