
Корпус фільтра ФТ-020 без кронштейна МТЗ (вир-во Україна)
600 ₴
- В наявності
- Код: 5500305300
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпус фільтра ФТ-020 без кронштейна МТЗ (вир-во Україна)
Номер деталі 245-1117075 R50, призначена для МТЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x110x50мм., орієнтовна вага - 0,38900кг.
Примечание: Применяемость Д-240,242,243,245, Д65.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 245-1117075 R50 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | МТЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Агро-Дніпр ТОВ |
| Вага | 0.38900 кг |
| Висота | 50 мм |
| Група програм | Система живлення |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴
