
Диск гальмівний CHEVROLET AVEO/AVEO II R14 передн. (вир-во VALEO PHC)
1 280 ₴
- В наявності
- Код: 5500471070
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск гальмівний CHEVROLET AVEO/AVEO II R14 передн. (вир-во VALEO PHC)
Номер деталі R3016, призначена для CHEVROLET.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 280x280x60мм., орієнтовна вага - 5,70000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R3016 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.70000 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 280 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 280 ₴
