
Насос водяний CHEVROLET EPICA(TOSCA) 2.0 (Вир-во VALEO PHC)
2 280 ₴
- В наявності
- Код: 5500471312
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос водяний CHEVROLET EPICA(TOSCA) 2.0 (Вир-во VALEO PHC)
Номер деталі WP5064, призначена для CHEVROLET.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x115x110мм., орієнтовна вага - 0,74800кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WP5064 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.74800 кг |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 115 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 280 ₴
