
Диск гальмівний CHEVROLET Epica передн. (вир-во VALEO PHC)
1 410 ₴
- В наявності
- Код: 5500471313
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск гальмівний CHEVROLET Epica передн. (вир-во VALEO PHC)
Номер деталі R3013, призначена для CHEVROLET.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 290x290x60мм., орієнтовна вага - 7,00000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R3013 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 290 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 410 ₴
