
Тяга стабілізатора CHEVROLET CRUZE, OPEL ASTRA J, ZAFIRA C 08- перед .мост (Вир-во MONROE)
660 ₴
- В наявності
- Код: 5500648405
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга стабілізатора CHEVROLET CRUZE, OPEL ASTRA J, ZAFIRA C 08- перед .мост (Вир-во MONROE)
Номер деталі L10648, призначена для CHEVROLET, OPEL, SAAB.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x435x50мм., орієнтовна вага - 0,20000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | L10648 |
| Виробник | Monroe |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 304 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Сумісність з моделлю | Insignia, Malibu, Astra, Cascada, Orlando, Volt, Zafira, Cruze |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.20000 кг |
| Ширина | 435 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 660 ₴
